وضعیت ترافیک ۹ فروردین ۱۳۹۷

0 FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه‌مندی ها

پلیس راهور ناجا با اعلام ترافیک پرحجم و نیمه سنگین در محورهای شمالی از بسته بودن موقت ۵ محور مواصلاتی در کشور خبر داد.
سرهنگ رحمانی، رئيس مركز فرماندهي و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا، در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور، گفت: در حال حاضر تردد در محورهای مواصلاتی کشور کاهش پیدا کرده است به این ترتیب در محور جنوب به شمال محور کرج چالوس و مسیر شمال به جنوب این محور در محدوده تونل کندوان و دوزدوزان تا مرزن آباد شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

وی افزود: در محور هراز نیز از پلور تا آبسک ترافیک سنگین و در طول مسیر شاهد ترافیک پرحجم هستیم. همچنین در محور جنوب به شمال فیروزکوه شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

وی ادامه داد: در آزادراه تهران قم در هر دو مسیر رفت و برگشت و مسیر سلفچگان قم ترافیک پرحجم مشاهده می شود. در مسیر قزوین رشت محدوده لوشان، منجیل و رودبار ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک پر حجم در دو طرف مسیر قزوین رشت، قزوین زنجان و کرج قزوین افزود: در محورهای ملک آباد مشهد و تربت حیدریه در هر دو مسیر شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

وی درخصوص مداخلات جوی در محورهای مواصلاتی با اشاره به مه گرفتگی در اکثر مسیرهای استانهای گیلان و اردبیل گفت: برای استان های گیلان، اردبیل، مازندران، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان شمالی و زضوی و گلستان وزش باد شدید پیش بینی شده است که نیاز است رانندگان به نکات ایمنی هنگام وزش باد شدید دقت داشته باشند.

رحمانی تاکید کرد: تردد کامیون و کامیونت تا اطلاع ثانوی در محورهای هراز و فیروزکوه به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ممنوع است.

۵ محور مواصلاتی کشور تا اطلاع ثانوی مسدود است.
رحمانی همچنین از انسداد ۵ محور مواصلاتی کشور تا اطلاع ثانوی خبرداد که عبارتند از:

-محور “اولنگ شاهرود” در استان‌های گلستان و سمنان

-محور “دیزین شمشک” در استان‌های تهران و البرز.

-محور فرعی “گنجنامه تویسرکان” در استان همدان.

– محور “دره شهر پلدختر“؛ محدوده واریانات چشمه شیرین در استان ایلام به علت ریزش کوه مسدود و مسیر جایگزین جاده قدیم چشمه شیرین است.

استان خوزستان محور “شوش فتح المبین” به علت طغیان رودخانه و تخریب پل.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید