وضعیت ترافیک ۱۱ فروردین ۹۷

0 FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه‌مندی ها
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا جدیدترین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را در یازدهمین روز فروردین ماه اعلام کرد و از مسدود بودن شش محور مواصلاتی در کشور خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت جاده‌های کشور افزود: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی تا این لحظه شاهد بارش پراکنده باران در اکثر محورهای استان‌های گیلان و مازندران همچنین محور آشخانهبجنورد در استان خراسان شمالی هستیم. همچنین در اکثر محورهای استان اردبیل، محور کرج چالوس در محدوده هزارچم و محور فیروزکوه در محدوده گدوک مه‌گرفتگی گزارش شده است.

وی در ادامه گفت: در مسیر شمال به جنوب محور هراز از پارک جنگلی آمل تا نارنجستان ترافیک سنگین و در محدوده‌های تونل تکاور، لاسم و منظریه هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم است. در مسیر جنوب به شمال محور کرج چالوس از ابتدای محور تا تونل شماره ۷ نیز ترافیک سنگین و طول محور پرحجم گزارش شده است. در طول هر دو مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه نیز شاهد ترافیک پرحجم هستیم. استان گیلان در هر دو مسیر رفت و برگشت محورهای لوشان، منجیل و رودبار، طول هر دو مسیر رفت و برگشت آزادراه‌های تهران کرج و کرج قزوین و استان خراسان رضوی، آزاد راه ملک‌آباد به مشهد و قوچان مشهد و تربت حیدریهمشهد نیز دارای ترافیک پرحجم هستند. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

رحمانی از مسدود بودن شش محور خبر داد و اظهارکرد: محور اولنگ شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور دیزین شمشک در استان‌های تهران و البرز و محور فرعی گنجنامهتویسرکان در استان همدان مسدود هستند همچنین در استان ایلام، محور دره‌شهرپل‌دختر محدوده واریانات چشمه شیرین به علت ریزش کوه مسدود شده و مسیر جایگزین آن جاده قدیم چشمه شیرین است. استان خوزستان محور شوش فتح المبین به علت طغیان رودخانه و تخریب پل و محور پونل به خلخال در استان‌ گیلان به علت ریزش کوه مسدود شده‌اند.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید