وضعیت آب و هوای اواخر اسفند ۹۷

0 FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه‌مندی ها

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی طی روز آینده، روند فعالیت این سامانه را در مناطق مختلف کشور پیش‌بینی کرد.
به گزارش ایسنا، احد وظیفه : امروز (پنج‌شنبه ۲۳ اسفند) با ورود سامانه بارشی از نیمه غربی کشور، استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و جنوب کشور افزایش ابر، کاهش دما، رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد و همچنین در ارتفاعات و مناطق سردسیر به تدریج بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

وی تاکید کرد: فردا با افزایش سرعت باد جنوبی در جنوب غرب و بخش‌هایی از غرب کشور احتمال باد و گرد و غبار وجود دارد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: فردا (جمعه ۲۴ اسفند) سامانه بارشی علاوه بر مناطق ذکر شده به تدریج دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌های مرکزی کشور و به صورت پراکنده سواحل غربی دریای خزر و شمال شرق کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

جهت مشاهده آنلاین وضعیت آب و هوا اینجا کلیک کنید.

به گفته وظیفه، امروز (۲۳ اسفند) شمال شرق خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی در پایان با اشاره به وضعیت آب و هوایی تهران طی روز آینده، گفت: (امروز ۲۳ اسفند) هوای تهران کمی ابری در بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود. بیش‌ترین و کم‌ترین دمای تهران در این روز ۱۹ و هشت درجه سانتی‌گراد است. همچنین فردا (۲۴ اسفند) هوای تهران نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات همراه با رگبار باران و وزش باد خواهد بود. بیش‌ترین و کم‌ترین دمای تهران در روز جمعه ۱۵ و ۱۰ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید