افزایش دما و بارندگی در برخی نقاط کشور

0 FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه‌مندی ها
سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرده است که امروز و فردا افزایش قابل توجه دما در سواحل دریای خزر و وزش باد شدید در گیلان و اردبیل رخ خواهد داد و ارتفاعات کشور نیز شاهد بارندگی خواهد بود.
pic-21716-1451822005

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در اين باره گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز و فردا طی ساعات بعد ازظهر و اوایل شب در برخی مناطق شمال شرق، ارتفاعات البرز، زاگرس مرکزی و جنوبی و ارتفاعات استان کرمان، وقوع بارشهای خفیف و پراکنده پیش بینی می شود.

احد وظیفه افزود: از اواخر وقت امروز و طی روز چهارشنبه افزایش قابل توجه دما در سواحل دریای خزر و همچنین وزش باد شدید در گیلان و اردبیل رخ خواهد داد.

به گفته وی از اواخر وقت روز چهارشنبه به تدریج موج بارشی از شمال غرب وارد کشور خواهد شد که بارش ها ابتدا از شمال غرب آغاز می‌شود و سپس به تدریج روز پنجشنبه بخش های غربی کشور را هم در بر خواهد گرفت.

باران

سازمان هواشناسی کشور همچنین پیش‌بینی کرده است که امروز و فردا در شمال غرب وزش باد شدید رخ خواهد داد.

همچنین طبق پیش بینی های انجام شده امروز افزایش دما مورد انتظار است و استان های ساحلی دریای خزر نسبت به سایر نقاط کشور گرم تر شده است.

سازمان هواشناسی کشور امروز هوای تهران را کمی ابری، گاهی وزش باد، در بعد از ظهر افزایش ابر و در ارتفاعات رعدو برق همراه با بارش و وزش باد پیش‌بینی کرده و بیشترین و کمترین دمای هوای تهران ۲۸ و ۱۸ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

 

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید