افزایش دما – مهر ۹۵

0 FavoriteLoadingافزودن به لیست علاقه‌مندی ها
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به برقراری جو آرام در اکثر نقاط طی سه روز آینده، از افزایش نسبی دمای کشور تا اوایل هفته آینده خبر داد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه براساس داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی سه روز آینده، جوی نسبتا پایدار برای غالب مناطق کشور پیش‌بینی می‌شود، اظهار کرد: بعدازظهر روز چهارشنبه ۱۴ مهر، در برخی مناطق شرق، جنوب کرمان، شرق هرمزگان و سیستان و بلوچستان، افزایش ابر، وزش باد و احتمال رگبار موقتی باران به همراه رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه این شرایط در بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ مهر، علاوه بر اینکه برای مناطق یاد شده شدت می‌یابد، جنوب استان فارس را نیز درگیر خواهد کرد.

به گفته مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از امروز تا اوایل هفته آینده، افزایش نسبی دما را برای اکثر نقاط کشور، بویژه سواحل شمالی خواهیم داشت.

وظیفه در پایان در مورد وضعیت هوای استان تهران در روزهای آینده اظهار کرد: آسمان تهران در روز پنجشنبه ۱۵ مهر، صاف تا کمی ابری و در روز جمعه ۱۶ مهر، صاف تا کمی ابری، همراه با غبار صبحگاهی با حداکثر و حداقل دمای ۲۸ و ۱۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید